Благодійна акція в селі М. Половецьке

19.01.2020

Сьогодні дітки Недільної школи нашого храму привітали концертом зі святом Хрещення Господнього мешканців Стаціонарного відділення геріатричного профілю с.Дідівщина Фастівського району.
Були вірші, колядки, таночки, дітки подарували стареньким частку тепла та свята!♥️♥️♥️

Сьогодні ми з о.Владиславом відвідали Стаціонарне відділення догляду людей похилого віку для постійного проживання в селi М.Половецьке Фастівського району. Вiдвезли кожному проживаючому у закладi особисті подарунки до свята св.Миколая. Крiм цього, передали підгузки, серветки, одяг, продукти, які були пiдготовленi прихожанами храму Воскресiння Христового у Фастовi та киянами. Мешканці стаціонару радiли подарункам та придiленiй увазi. Одна бабуся зi сльозами на очах зустрiла нашого настоятеля, адже все життя була вiруючою, а зараз ходити до храму не має змоги. Взагалi , всi старенькi були щасливi отримати благословіння та слова пiдтримки. Сам заклад акуратний і чистий, привітні співробітниці i відчувається, що для них догляд за старенькими більше, ніж робота. Щира подяка людям, які приготували подарунки для стареньких.