Єпископом Макарівським, вікарієм Київської Митрополії ухвалили бути архімандриту Гедеону (Харону Юрію Самуїловичу), наміснику Різдва Пресвятої Богородиці Десятинного чоловічого монастиря м. Києва (Журнал № 16).

Архімандрит Гедеон (Харон) народився 10 червня 1960 р. в Одесі в сім’ї робітників.
З 1967 р. навчався у СШ № 7 м. Одеса. Після закінчення школи ніс послух паламаря в Храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Усатове.
1979-1982 рр. – служив в армії.
Після демобілізації з благословення митрополита Одеського і Херсонського Сергія (Петрова) ніс послух псаломщика-паламаря у Свято-Петропавлівському кафедральному соборі м. Ворошиловграда (нині Луганськ).
1987 р. – пострижений у ченці і висвячений у сан ієродиякона в Курську митрополитом Ювеналієм.
1988 р. – клірик кафедрального собору Омської і Тюменської єпархії на честь Знамення Пресвятої Богородиці.
1989 р. – настоятель Свято-Знаменського Абалацького монастиря (м. Тобольськ), а також храму на честь всіх святих м. Тюмень.
1991 р. – з благословення Святійшого Патріарха Алексія II переведений у клір Руської Православної Церкви в Америці (м. Сан-Франциско). Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці в м. Санта-Барбара, настоятель храму на честь святого Рівноапостольного Князя Володимира, настоятель монастиря святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського чудотворця (Сан-Франциско).
1999 р. – з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира – клірик Київської єпархії, священик Свято-Іллінського храму м. Києва.
2005 р. призначений настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці (Десятинний).
9 липня 2009 – рішенням Священного Синоду УПЦ  призначений намісником Різдва Пресвятої Богородиці Десятинного чоловічого монастиря м. Києва (журнал № 34).
Має такі церковні нагороди: князя Володимира III ступеня, преподобного Нестора Літописця, «Різдво Христове 2000» ІІ ступеня, медаль «15-річчя Харківського собору».

25 травня 2018 року Священним Синодом УПЦ обраний єпископом Макарівським, вікарієм Київської Митрополії.

Місце наречення і хіротонії новообраних у єпископи згодом визначить Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Материалы взяты с сайта : http://news.church.ua/